Atrakcje

Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących spokojnego i taniego noclegu w pobliżu Olsztyna.
Turystyczna baza wypadowa
Ponieważ w Olsztynie zbiegają się wszystkie ważniejsze szlaki komunikacyjne regionu polecamy nasz hotelik jako bazę wypadową po Warmii i Mazurach. Szczegóły dotyczące regionu na stronie: http://www.e-mazury.com.pl/. Na miłośników odpoczynku na łonie natury czekają czyste jeziora, enklawy dziewiczej przyrody oraz atrakcyjne szlaki rowerowe i kajakowe. Najbliższe jezioro Skanda z plażą do kąpieli położone jest 3,5 km od naszego hoteliku. Zachęcamy również do odwiedzenia plaży Miejskiej zlokalizowanej nad jeziorem Ukiel (Krzywym).
Gości gustujących w miejskich klimatach zachęcamy do odwiedzenia starówki, gdzie skupia się duża cześć życia kulturalno-rozrywkowego Olsztyna (tu odbywają się m.in. Olsztyńskie Noce Bluesowe oraz organizowane w średniowiecznym zamku Koncerty pt.Śpiewajmy poezję). Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową miasta: http://www.olsztyn.wm.pl.
Atrakcje na miejscu
W okresie letnim zapewniamy klientom odpoczynek wśród ładnie zagospodarowanych zielonych terenów a miłośnikom wędkarstwa sportowego możliwość połowu ryb ze stawu sąsiadującego z Hotelikiem. Ponadto proponujemy rozegranie meczu w Bule (De Boules) oraz skorzystanie z grilla. Właściciel zaprasza na partię szachów.
Zapraszamy